امروز پنج شنبه ششم شهریورماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
پنجم ذی القعده، 10شهریور 1393روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم با مشارکت موسسات قرآنی در این شهرستان خبر داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برگزاری آزمون طرح تربیت حافظان قرآن سال92 با حضور 4500شرکت کننده در مازندران خبر داد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان در 36 بقعه شاخص این استان با عنوان «ستارگان در جوار خورشید» خبر داد.
با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه و رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از ضریح جدید امامزاده سید جبراییل(ع) آستامال ورزقان رونمایی شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جغتای از ثبت وقف 1/2 میلیارد ریالی در این شهرستان با نیت ساخت مدرسه خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اشتهارد یک دوره تفسیر قرآن کریم ( تفسیر نمونه) را وقف کتابخانه امامزاده ام کبری و صغری اشتهارد کرد تا مورد استفاده عموم مردم قرار گیرد.
نیکوکار مشهدی یک دستگاه آپارتمان به ارزش 4 میلیارد ریال را وقف برگزاری مراسم ائمه اطهار (ع) کرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری گفت: سه سند تاریخی و با ارزش از امامزادگان شهر چلیچه از توابع شهرستان فارسان به اوقاف و امور خیریه استان تحویل شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف مازندران از تکمیل سهمیه طرح تربیت حافظان قرآن کریم استان خبر داد و گفت: 13 هزار و 700 مازندران در این طرح ثبت نام کردند.
مدیر کل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف با بیان اینکه هم اکنون اتوماسیون اداری و سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه اوقاف در 200 نقطه کشور قابل دسترسی بود ، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته این امکان تا پایان سال 93 به 700 نقطه افزایش خواهد یافت.
دو وقف جدید به ارزش 900 میلیون ریال توسط واقف نیک اندیش نیشابوری به ثبت رسید.
مسئول اداره اوقاف و امور خیریه جغتای از ثبت یک وقف جدید به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال برای ساخت مدرسه در روستای فراشیان این شهرستان خبر داد.
عناوین روزهای دهه کرامت امسال با شعار عزم ملی و مدیریت جهادی در نشر فرهنگ اهل بیت (ع) از سوی شورای هماهنگی بزرگداشت دهة کرامت اعلام شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام،گفت: 500 مترمربع زمین با نیت ساخت حسینیه در روستای سرنی از توابع شهرستان مهران وقف شده است.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :