امروز پنج شنبه یکم آبانماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم و برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کتاب مسابقه سبک زندگی حسینی را تولید و منتشر کرد.
بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم و برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کتاب راه حسین چراغ زندگی را تولید و منتشر کرد.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور پیامی رحلت عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر حضرت آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع تقلید ، علما، جامعه روحانیت ، اقشار مختلف مردم و بیت آن مرحوم تسلیت...
مشاور قرآنی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش تحکیم خانواده گفت: در خانواده ای که پدر و مادر سالار باشند، پدر رهبر خانواده و مادر مدیر آن است.
رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند و درمیان از ثبت سه فقره وقف در شهرستان بیرجند و درمیان با ارزش 250 میلیون ریال خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از وقف یک باب منزل مسکونی با نیت قرآنی دراین شهرستان خبر داد.
11 فرزند نخبه دختر کارکنان سازمان اوقاف در در همایش تحکیم خانواده که از سوی دفتر مشاورت امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار شد ، تقدیر شدند.
نخستین نشست هم اندیشی ترویج «وقف قرآنی»
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: حفظ نظام اسلامی بدون پیروی از نهضت عاشورا ممکن نخواهد بود و برای بقاء آن نیازمند تمسک به فرهنگ عاشورا و قیام حسینی داریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی با هدف اجرای منسجم نیات موقوفات مرتبط با عزاداری امام حسین (ع) گفت : این سوگواره امسال از اول محرم در 3250 بقعه متبرکه کشور آغاز می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از آغاز مرحله دوم فروش اوراق وقف بیمارستان سرطان از عید غدیر خبر داد و گفت : میزان فروش این اوراق ، در اولین روز فروش که همزمان با عید سعید غدیر خم بود، ۵۰۰ میلیون تومان بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در 3250 بقعه متبرکه کشور گفت : 10 هزار مبلغ از سوی اوقاف در ایام محرم به سراسر کشور اعزام می شود.
مـديرکـل اسنـاد و ثبـتي سـازمان اوقـاف وامور خيريه گفت: در حال حاضـر 19 هزار مورد از موقـوفات تعييـن تکليـف و سـنددار نشـده اند که تا پــايــان سـالجاري تعيين تکليف و سند دار مي شوند.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از موفقیت سازمان اوقاف در حوزه ترویج فرهنگ وقف تقدیر کرد.
نخستین همایش هم اندیشی وقف قرآنی با حضور اساتید و صاحبنظران فرهنگی و قرآنی و مسئولان سازمان اوقاف با هدف سو دادن مردم و خیرین به وقف های قرانی صبح امروز 28 مهرماه برگزار شد.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :