امروز شنبه سیزدهم تیرماه 1394 خورشیدی
آرشیو اخبار   
تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت: عمل کردن به سنت وقف به نوعی بیمه کردن ابدی است و هرکس وقفی در این راهها انجام دهد قبل از اینکه به دیگران کمک کند به خودش کمک کرده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان استهبان از توزیع نان صلواتی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در حرم مطهر امامزاده پیر مراد(ع) استهبان خبر داد.
كارشناس مسئول روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس از برپایی سفره آسماني با حضور دو هزار و 150 نفر در حرم مطهر علي بن حمزه(ع) شیراز خبر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قزوین گفت: مراسم شب قدر در 160 امامزاده و بقعه متبرکه این استان برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: در صورت حمایت‌های لازم از اوقاف قم ظرفیت اجرای طرح نشاط معنوی برای 20 هزار نفر وجود دارد.
دکتر لاریجانی با بیان اینکه تشویق‌های قانونی برای رواج فرهنگ وقف بسیار مناسب است، گفت: لزوم انجام فعالیت‌های کارشناسی در این حوزه بر کسی پوشیده نیست؛ به همین منظور با توجه به جایگاه زیارتی و امامزاده‌هایی که در سه شهر قم،‌ مشهد و شیراز وجود دارد، برای...
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان خوزستان گفت : حدود پانزده هزار جوان و نوجوان در طرح نشاط معنوی استان خوزستان نام‌نویسی و فعالیت دارند.
سفره های ساده افطاری ماه ضیافت الهی در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستانهای خراسان رضوی میزبان روزه داران است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سبزوار از ثبت‌نام یک‌هزار و 150 نفر در طرح حفظ قرآن ماه مبارک رمضان این شهرستان خبر داد.
طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی در 8 بقعه متبرکه شهرستان مشهد و حومه در حال برگزاری است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از وقف زمینی به ارزش یک‌میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
"خدایا راهنمائیم كن در آن به كارهاى شایسته و اعمال نیك و برآور برایم حاجت‌ها و آرزوهایم"
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی :برگزاری محافل انس با قران کریم باحضور قاریان مصری در کشور جای تقدیر و تشکر دارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در 2100 امامزاده کشور در حال برگزاری است ، گفت : همرمان با اجرای این طرح ، مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) ، امشب در 1637 بقعه متبرکه و امامزاده کشور برگزار می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان از اجرای طرح «هر محله یک سفره افطاری» خبر داد.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :