امروز جمعه سوم مردادماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
معاون اوقافی، حقوقی و امورمجلس سازمان اوقاف وامور خیریه گفت: تا پایان سال اجرای دو مرحله دیگر از انتشار اوراق وقف را در نظر داریم که قطعا یکی از پروژه های آن فرهنگی است.
مديركل اوقاف و امور خيريه استان كهگيلويه و بويراحمد با بیان اینکه کنگره ملی بی بی حکیمه(س) 16 و 17 مهرماه برگزار می شود،گفت : آخرین مهلت ارسال مقالات به این کنگره، 15 مرداد ماه است.
کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آباده، با خرید 12 میلیون ریال اوراق وقف ، در ساخت بزرگترین بیمارستان سرطانی جنوب کشور مشارکت کردند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، از وقف زمینی برای ساخت حسینیه در روستای بردی زرین آباد از توابع شهرستان دهلران خبر داد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، گفت: ششمین وقف در سال جاری این استان با نیت ساخت حسینیه در روستای دلگشا شهرستان ملکشاهی سند خورد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت با بیان اینکه نوزدهمین وقف استان گیلان در سال 93 به نام واقف خیراندیش رشتی به ثبت رسید ، گفت : آپارتمانی وقف ایتام سادات و بازسازی و تعمیرات حرم مطهرخواهر امام رضا (ع) شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان از ثبت نام 1000 نفر در طرح تربیت حافظ قرآن درمنطقه خبر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع 24 میلیارد و 540 میلیون ریال اعتبار بین دو هزار مسجد در استان خبر داد.
رئیس اداره اوقاف نوشهر از برگزاری طرح ویزیت رایگان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
"مرا دوست دوستانت قرار بده"روز بیست و پنجم ماه رمضان از پرودگار خویش، دوستی با دوستانش و دشمنی با دشمنانش را طلب می‌کنیم، همچنین از او می‌خواهیم که ما را پیرو راه و منش خاتم پیغمبرانش قرار دهد، چرا که او نگهدار دل‌های پیامبران است.
سازمان اوقاف و امور خیریه با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به دروغین بودن شعار حقوق بشر غرب و استکبار جهانی در برخورد با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه از آحاد مختلف مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قوچان گفت: همزمان با شب‌های قدر دهمین وقف در این شهرستان به ثبت رسید که طی آن ، زمین مسکونی به مساحت هزار مترمربع با نیت ساخت مسجد وقف شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بجنورد از ثبت 5 وقف جدید از ابتدای ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام شهروز مهرپور،واقف خیراندیش در ماه مبارک رمضان، وقفی فرهنگی را به نام خود ثبت کرد.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :