امروز جمعه بیست و هشتم آذرماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری هفته وقف سال 93 ،از آغاز برنامه های این هفته از فردا شنبه 29 آذرماه با تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل در سراسر کشور خبر داد.
فردا شنبه 29 آذرماه ، همزمان با آغاز هفته وقف، مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید بیعت می کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن از وقف زمینی توسط یک زوج تنکابنی در راستای حمایت از نشر آثار و اندیشه‌های امام راحل در این شهرستان خبر داد.
نایب رئیس فراکسیون وقف در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از سازمان اوقاف به جهت اهتمام در احیای موقوفات و اجرای نیات واقفین تقدیر و تشکر کرد.
نیکوکار رفسنجانی ۴۰ میلیارد ریال ثروت خود را وقف توسعه و گسترش درمان، امنیت وآموزش و ورزش کرد.
پیرمرد کردستانی تمام دارایی خود را که عبارت از 3 درخت گردو بود وقف کودکان قاری مسجد کرد.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه سوران یک ستون از صفحات داخلی هفته نامه خود را وقف اطلاع رسانی در خصوص وقف و امور خیریه کرد.
همایش تجلیل از 100 واقف استان فارس 4 دی ماه در شیراز برگزار می شود.
نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی از تلاش ها و عملکرد مثبت سازمان اوقاف و امور خیریه قدردانی کردند.
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه، وقف را یک میراث معنوی، توسعه‌دهنده تعاون و هم‌یاری، انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین ارزیابی کرد و افزود: ما امروزه شاهد رشد صعودی وقف در کشورهایی که بعضاً مسلمان هم نیستند، هستیم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه رسانه های ایران اسلامی با رسانه‌های غربی جهت‌گیری بسیار متفاوتی دارند، گفت: رسانه های ایران اسلامی مروج فضیلت‌های اخلاقی و انسانی هستند.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوش‌آبادی نگاه صرفا اقتصادی به مقوله وقف را نگاهی سنتی عنوان و بیان کرد: وقف یک امر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جهت کاهش فقر و نیز کم کردن فاصله‌های طبقاتی است.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ، روز جمعه 5 دی ماه در آستانه آغاز هفته وقف ، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران خواهد بود.
همزمان با آغاز هفته وقف، مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید بیعت می کنند.
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری هفته وقف سال 93 ،از آغاز برنامه های این هفته از روز شنبه 29 آذرماه با تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل در سراسر کشور خبر داد.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :