امروز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
با موافقت نمایندگان مردم در خانه ملت؛ سازمان اوقاف و امور خیریه به سازمان اوقاف، مساجد و امور خیریه تغییر نام می‌یابد. این سازمان مسئولیت حمایت از مدیریت مساجد، اقدامات و امور مربوط به نگهداری، احداث، تجهیز، نوسازی و پیگیری امور نمازخانه‌ها را برعهده...
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ایجاد معاونت امور مساجد در سازمان اوقاف موافقت کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ظرفیت عظیم وقف در توسعه فرهنگی کشور گفت: انسان های خیّر می توانند به چاپ برخی از کتاب ها کمک کنند تا شاهد بهره مندی از توان وقف برای رشد فرهنگی کشور باشیم.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: آزمون کتبی این دوره از مسابقات 15 اسفندماه ساعت 9 صبح به صورت سراسری در 9 حوزه در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه خوزستان گفت: امسال آزمون طرح تربیت حافظان قرآن با حضور 20 هزار نفر در خوزستان برگزار می شود.
مدیر کل اوقاف و امورخیریه قزوین از برگزاری جشن سند دار شدن موقوفات و امامزادگان استان در سال ۹۴ خبر داد .
سرپرست نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو کرمان گفت : یک خیر نیکوکار قطعه زمینی را جهت ساخت مسجد در این شهرستان وقف کرد.
طرح دست هاي مهرباني با هدف عمل صحيح و امينانه نيات واقفين خيرانديش در شهرستان رشت برگزار شد .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون پایانی طرح تربیت حافظان قرآن کریم با حضور بیش از 3000 قرآن‌آموز روز جمعه 15 اسفند ماه در استان برگزار می‌شود.
همزمان با سراسر کشور، طرح دست ها ی مهربانی با هدف کمک به ایتام و خانواده های نیازمند در پاکدشت ورامین برگزار شد.
واقف خیراندیش کلاردشتی زمین و بنای احداثی آن را به مساحت 2 هزار مترمربع وقف بیماران سرطانی و عزاداری سید الشهداء کرد.
معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان اوقاف گفت: سومین آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم به عنوان بزرگترین رویداد حفظ قرآن ساعت 9 صبح روز جمعه 15 اسفند ماه با حضور 300 هزار قرآن آموز همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
بانوی نیکوکار درگزی یک باب منزل مسکونی را وقف امور قرآنی در این شهرستان نمود.
با امضای تفاهم همکاری میان چهار دستگاه اجرایی استان ،سنددار شدن بقاع متبرکه و اماکن مذهبی ، اراضی و مدارس آموزش و پرورش در روستاها و شهرهای زیر 25هزار نفر استان یزد ساماندهی می شود.
اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم / تبریز
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :