امروز شنبه سوم آبانماه 1393 خورشیدی
آرشیو اخبار   
نخستین فاز حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی صبح امروز شنبه سوم آبانماه، با حضور جمعی از علمای خوزستان و آیت الله موسوی جزایری ، نماینده ولی فقیه در خوزستان برگزار شد.
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف بهره برداری بهینه از امکانات و توانمندی های مشترک در امر توسعه وقف در حوزه سلامت، بهداشت و درمان خبرداد.
نخستین کنگره ملی حضرت بی بی حکیمه (س) در روزهای 7 و 8 آبانماه در استان چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی از برگزاری تجمع بزرگ ˝لبیک یا حسین˝ در دومین روز از محرم به‌مناسبت ورود كاروان امام حسین(ع) به كربلا، در امامزادگان شاخص خراسان شمالی خبر داد.
سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : تجمع بزرگ «لبیک یا حسین» همزمان با روز دوم محرم مصادف با5 آبان ماه در امامزادگان شاخص سراسر کشور برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی با هدف اجرای منسجم نیات موقوفات مرتبط با عزاداری امام حسین (ع) گفت : سوگواره بصیرت عاشورایی امسال از فردا اول محرم در 3250 بقعه متبرکه آغاز می شود.
بانوي فرهیخته شيرازي و عضو هيأت علمي دانشگاه ، با شركت در طرح وقف جمعي، مبلغ 30 ميليون ريال را براي ساخت بيمارستان تخصصي سرطان اهداء كرد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری گفت: در دومین روز از ماه محرم، تجمع بزرگ عاشوراییان با عنوان لبیک یا حسین(ع) در 3 بقعه متبرکه شاخص استان برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: در دومین روز از ماه محرم، تجمع بزرگ عاشوراییان با عنوان لبیک یا حسین(ع) در 4 بقعه متبرکه شاخص استان اردبیل برگزار می شود.
همزمان با اجرای طرح بصیرت عاشورایی اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در بقاع شاخص استان ایلام برگزار می شود.
بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم و برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کتاب مسابقه سبک زندگی حسینی را تولید و منتشر کرد.
بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم و برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کتاب راه حسین چراغ زندگی را تولید و منتشر کرد.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور پیامی رحلت عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر حضرت آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع تقلید ، علما، جامعه روحانیت ، اقشار مختلف مردم و بیت آن مرحوم تسلیت...
مشاور قرآنی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش تحکیم خانواده گفت: در خانواده ای که پدر و مادر سالار باشند، پدر رهبر خانواده و مادر مدیر آن است.
رئیس اداره اوقاف شهرستان بیرجند و درمیان از ثبت سه فقره وقف در شهرستان بیرجند و درمیان با ارزش 250 میلیون ریال خبر داد.
گروههای خبری  
 • ویژه

 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :